• Altın


  233,144
 • IMKB


  90186
 • Avro


  6,9689
 • Dolar


  6,1028
 • Akçakoca

DÜZCE İLİNDE TEK KUZEYTEK

Add to: Facebook

Del.icio.us

Stumbleupon

reddit

Digg

Y! MyWeb

Google

12. ULUSLAR ARASI KONYA TARIM FUARI 27-31 MAYIS TARİHELRİ ARASINDA YAPILDI

Konya tarım fuarına katılan KUYETTEK ile görüştük ve firma yetkilisi Gemi İnş. Müh. Yahya KARADEMİR bize izlenimlerini aktardılar.
 
Kuzeytek Makine Gemi İnşa San. Ve Tic. Ltd Şti. olarak 27-31 mayıs 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen 12. ULUSLAR ARASI KONYA TARIM FUARI na katıldık. üretimini düzce /Akçakoca da yaptığımız makineleri sergiledik. Fuardaki makinelerimize gösterilen ilgiden dolayı çok memnunuz . Özellikle yurtdışından gelen ziyaretçilerin çok yakın ilgi gösterdiği ürünlerimizi uluslar arası bir fuarda tanıttığımız için çok mutluyuz. Fuardan beklediğimiz ilgi ve geri dönüşler bizi memnun etti.
Düzce ilinden katılan tek üretici bizdik, inşallah seneye birkaç Düzce firması daha bunun gibi uluslar arası fuarlarda görebiliriz.
 
Kuzeytek Makine olarak Düzce / Akçakoca da traktör arka kanal kazıcısı ( beko loder ), traktör ön yükleyicisi, 8 hidrolik hareketli dozer ataşmanı, hidrolik kar küreme, sıyırga, yem karma ve dağıtma makinesi vb . iş makinelerinin üretimi yanında endüstriyel tesis mühendislik ve hizmetlerini yapmaktayız. Ayrıca gemi donatım ve inşa işlerini de şirket bünyemizde kaliteli ve profesyonel kadromuzla gerçekleştirmekteyiz.
 
Şirketimizin AR-GE araştırma geliştirme faaliyetleri de hız kesmeden devam etmektedir. Ülkemizdeki tavuk kümes sahiplerinin ihtiyacına yönelik tasarımına devam ettiğimiz ürün sayesinde işletmeler  rahat bir nefes alacak.
 
Kuzeytek olarak Türkiye genelinde mevcut bulunan 12 özel bayiliğimizin yanında PANKOBİRLİK satış ortaklığımız sayesinde yurt içinde geniş bir Pazara hitap etmekteyiz. Katıldığımız ve katılacağımız fuarlar sayesinde de şimdiden yaklaştığımız yılsonu hedefimizi tutturacağız.
 
Ülke ve Bölgemizin gelişimi için İhracat konusunun farkındayız. Yıl sonu iki ülkeye yapacağımız ihracatla da, ülke ekonomisine katkı sunacak olmanın haklı gururunu şimdiden yaşıyoruz.  Şimdiden Akçakoca halkımıza hayırlı olsun.
 
Ülkemizde ve bölgemizde üretip, ekonomiye katkıda bulundukları için kendilerine teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.
 
 

İlgili Başlıklar
Facebook Sayfamız
YAZARLAR
VİDEOLAR
SON YORUMLAR
RASTGELE FIKRA

Değişim

Körfez Savaşı ndan önceki yıllarda, Amerikalı bir bayan gazeteci, kadınlarla erkeklerin toplumdaki yeri hakkında bir yazı dizisi hazırlamak üzere Kuveyt e gitmiş.. gözlemleri sırasında ilk dikkatini çeken, kadınların kocalarının 5 adım gerisinden yürüdükleriymis... Yıllar sonra aynı gazeteci tekra...
Yemek Tarifi

Kremalı Mantar Çorbası

kremali-mantar-corbasi

Andaloz Çorbası

andaloz-corbasi

Başemelli Börek

basemelli-borek

SÜPER LİG PUAN DURUMU

Haber Arşivi Künye İletişim  |     |
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
Tüm hakları saklıdır
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
| Kullanim Kosullari | Gizlilik Politikasi