• Altın


  233,144
 • IMKB


  90186
 • Avro


  6,9689
 • Dolar


  6,1028
 • Akçakoca

Neler Oluyor

Hakan DENİZGEZEN


2013-12-20

haber@akcakocahaber.com
 

Son birkaç gündür ortalık toz duman, herkesin kafasından bir ses çıkıyor. 100 milyar Avroluk bir operayon yapılıyor, söylentilere göre Cumhuriyet tarihinin en büyük operasyonu. Operasyonda bakan çocukları gözaltına alınıyor, birçok ünü kişinin de gözaltına alındığı söyleniyor.

Şimdi gelelim konumuza, böyle bir olay Avrupa ülkelerinde olsaydı, oradaki bakanlar hala koltuklarında olur muydu? Hayır, derhal istifa ederlerdi. Bizde durum nasıl? Bakanlar, bakanlar kurulu revizyonunu bekliyor.

Hükümet de nasıl bizim haberimiz olmaz diyor. Ya nasıl sizin haberiniz olsun, işin içinde üç bakan oğlu var. Size haber verselerdi de bakan çocukları tüm delilleri yok edip yurt dışına mı çıksalardı.

Bu operasyonu yapan savcı ve polislerimizi canı gönülden tebrik ediyorum. Sizin gibi yürekli ve kaliteli insanlar sayesinde böyle bir yapılanma gün yüzüne çıkarıldı. Yapılan tayinler konusunda üzülmeyin mahlûk bilmez ise de Haluk bilir.

Ak Parti şokta ki yaptığı açıklamaların salim akılla bir alakası yok, kim çıkarsa çıksın nasıl bizim haberimiz olmaz diyor. Fatih Sultan Mehmet; Nereye sefer yaptığımdan sakalımın dahi haberi olsa hepsini keserdim. demiş. Yani sizlere haber verselerdi de opersyonun önüne mi geçseydiniz? Kendinizden o kadar emindiniz ki burnunuzun dibinde olan bitenden haberiniz olmadı. Hala şoku atamadınız üzerinizden.

Ak Parti kendisini temiz tutmak için direk bakanları azletmelidir. Aksi taktir de bakan çocukları bu davadan suçlu bulunursa bu leke Ak Partiye de bulaşır.  Ki yine söylentilere göre bir bakan oğlunun babasından izleniyoruz diye yardım istediğinde dinlemelere takılmış.

Bir diğer sav da bunun bir İsrail oyunu olduğu, ya keşke öyle olsa, İsrail bize 100 milyar AVRO verse ne güzel değil mi? Kötülük yapmak istediğiniz ülkeye 100 milyar AVRO para veriyorsunuz, oh ne ala memleket!!!

Cumhuriyet tarihinin en büyük yolsuzluk operasyonu ortaya çıkartılıyor. Siz hala o bakanları koltuğunda tutuyorsunuz. Bu çok büyük bir hatadır benden söylemesi.

Artık espriler bile değişti. Ayakkabıcı bir arkadaşım, boş ayakkabı kutusu talebinde patlama yaşadıklarını (paralar ayakkabı kutularında taşınıyormuş ya) boş kutuları 5 TL ye satacaklarını söylüyor.

 

370071 defa okundu...
Diğer Yazıları

 

Facebook Sayfamız
YAZARLAR
VİDEOLAR
SON YORUMLAR
RASTGELE FIKRA

Misyoner

Bir Hiristiyan misyoner, Afrika da olanca gucu ile calisiyor, zencileri dinine uydurmaya calisiyordu. Bir gün yine bir zenciyi su ile vaftiz etti ve dedi ki: - Bundan sonra senin adin Bikila degil, John. Cuma günleri et yemeyeceksin, balik yiyeceksin, anladin mi? - Evet anladim, demis zenci. ...
Yemek Tarifi

Ananaslı Alt Üst Keki (6 Kişilik)

ananasli-alt-ust-keki-6-kisilik

Zeytinli Kanepeler

zeytinli-kanepeler

Peynirli Mufin

peynirli-mufin
Haber Arşivi Künye İletişim  |     |
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
Tüm hakları saklıdır
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
| Kullanim Kosullari | Gizlilik Politikasi