• Altın


  404,192
 • IMKB


  1574
 • Avro


  8,4112
 • Dolar


  6,9138
 • Akçakoca

2013 Yılı MARKA Destekleri Tanıtım Toplantısı Yapıldı.

Add to: Facebook

Del.icio.us

Stumbleupon

reddit

Digg

Y! MyWeb

Google

2013 Yılı MARKA Destekleri Tanıtım Toplantısı yapıldı. Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, Vali Ali İhsan Su, MARKA Genel Sekreteri Fatih Akbulut, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu, TSO Başkanı Fahri Çakır ve proje başvuruları kabul edilen yerel yönetimler, üniversite, kamu kurum niteliğinde meslek kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Toplantının açılış konuşması, MARKA Genel Sekreteri Fatih Akbulut tarafından yapıldı.
Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA)’nın 2013 yılı doğrudan faaliyet destek programına ilimizden 25 proje ile başvurulmuş, 5 proje kabul edilmiştir. 2013 yılı teknik destek programı için ilimizden 35 proje ile başvurulmuş, 16 proje kabul edilmiştir. 
 
Vali Ali İhsan Su toplantıda yaptığı konuşmada; “MARKA (Doğu Marmara Kalkınma Ajansı) 2013 yılında başarılı projelere destekleri devam ediyor.  Doğrudan destek faaliyet programına ilimizde 24 adet projeyle başvuru yapılmıştır. Bunlardan 5 başvuru kabul edilmiştir. Teknik destek programına ise ilimizden 35 başvuru yapılmış, 16’sı kabul edilmiştir. Bu programlardan bu projelerin toplam maliyeti 456.030 TL’dir. İlimizde toplamda 21 proje kabul edilmiş olup uygulamaya geçilecektir. Bu projeleri yapan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu. Vali Ali İhsan Su ayrıca Düzce’nin turizm stratejisi ve eylem planını yaptıracaklarını belirtti.  
Toplantıya katılan temsilciler, projeleriyle ilgili bilgiler verdiler.

2013 Yılı Doğrudan Faaliyet Destek Programı Kapsamında Düzce’den Kazanan Kurum Ve Projeler; Düzce Üniversitesinin, Tasarım-protipleme-kompozit malzeme ar-ge  laboratuvarı fizibilite etüdü projesi, Düzce İl Özel İdaresinin  Düzce turizm stratejisi ve eylem planı projesi, Düzce Sanayi ve Ticaret Odası’ nın Konuralp beldesinin turizm kapasitesinin          geliştirilmesi, Gölyaka Belediyesi’nin Bungalov evler doğa ile buluşuyor projesi,     Düzce İl Kültür Turizm Müdürlüğü’nün Düzce mobil şehir tur rehberi  projesi                                  
                              
2013 yılı Teknik Destek Programı Kapsamında Düzce’den Kazanan Kurum ve Projeler; Düzce Valiliği’nin Yönetim, mükemmel hizmet ve iletişim becerileri  geliştirme atölyesi projesi,   Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün  Mentor   projesi,   Düzce Çalışma, İş-Kur Müdürlüğü’nün   Kamu personeline işaret dili eğitimi   projesi,      Düzce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü   Amerikan beyaz kelebeği zararlısı ve fındık üretimine etkisi projesi, Düzce Kadastro Müdürlüğü’nün Uydu alıcıları  projesi,  Düzce Kamu Hastaneleri Genel  Sekreterliği  Sağlık hizmetlerinde Türk işaret dili projesi, Düzce Müftülüğü’nün Birbirimizi anlamak eğitimle mümkündür projesi, Düzce Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nün Sahnede hayat var  projesi,     Düzce Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ‘nün      Sertifikalı ilkyardım eğitimi  projesi,   Akçakoca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün      Öğretmenlerin iletişim becerilerini arttırma  projesi,    Akçakoca Gıda,Tarım,Hayvancılık İlçe   Müdürlüğü’nün Kanatlı hayvancılık yetiştiriciliğinin geliştirilmesi  projesi,   Düzce Veteriner  Hekimleri Odası’nın   Çevre şartlarının ahır hayvancılığı üzerine etkisi    projesi,  Çilimli Ziraat Odası’nın    Hayvan yetiştiriciliğinde buzağı hastalıklarına   bağlı ekonomik kayıpların önemi projesi, Düzce Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi’nin Sanayicilerin ve akademisyenlerin mali destek fonları ve patent uygulamaları konusunda bilgilendirilmesi projesi, Düzce Üniversitesi  Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi’nin Sağlıklı kovan, sağlıklı bal, daha fazla kazanç  (Arı hastalık ile doğru mücadele ve kontrol  yöntemleri) projesi,  Müstakil Sanayici İşadamları Derneği  Düzce Şubesi’nin    Diksiyon, beden   dili ve iletişim teknikleri eğitimi  projesi .        

 İlgili Başlıklar
Facebook Sayfamız
YAZARLAR
VİDEOLAR
SON YORUMLAR
RASTGELE FIKRA

Günaydın

Başçavuş, karargahtaki erlerin teftişiyle meşguldür, aniden üçüncü katın penceresinde hava almakta olan bir çift iri kalça gözüne çarpar.Merdivenleri dörder dörder çıkar, hışımla odanın kapısını açar ve bağırır : -Hangi sersem kıçını pencereye çıkardı! -Ben başçavuşum, der genç bir asker.H...
Yemek Tarifi

Üzümlü Kek

uzumlu-kek

Barbunya Fasulyeli Salata

barbunya-fasulyeli-salata

Hamsili Pilav

hamsili-pilav

SÜPER LİG PUAN DURUMU

Haber Arşivi Künye İletişim  |     |
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
Tüm hakları saklıdır
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
| Kullanim Kosullari | Gizlilik Politikasi