• Altın


  404,192
 • IMKB


  1574
 • Avro


  8,4112
 • Dolar


  6,9138
 • Akçakoca

Düzce Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı

2013-11-29
Düzce
1091 defa okundu...
A A A A A A
Bu haberi yazdır Favorilerine Ekle

Add to: Facebook

Del.icio.us

Stumbleupon

reddit

Digg

Y! MyWeb

Google

Düzce Valisi Ali İhsan Su başkanlığında  “Düzce Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu 2013 Kasım Ayı Toplantısı” Valilik Makam Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya; Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Garnizon Komutanı Ramazan Akça, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Tanyel, İl Emniyet Müdürü Ali Gezer ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.
Vali Ali İhsan Su, Düzce Karayolu Trafik Güvenliği Eylem Planı Koordinasyon Kurulu 2013 Kasım Ayı Toplantısında yaptığı konuşmasında; “Malumunuz olduğu üzere önümüz kış mevsimidir. Bu toplantıda gündemdeki konuları değerlendireceğiz. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğine, trafik güvenliğine yönelik gerekli tedbirlerin alınması yönünde çalışmalarımızı devam ettireceğiz.” ifadesinde bulundu. Trafik güvenliği ile ilgili bir soru üzerine Vali Ali İhsan Su; “Kurallar uygulanmak için konulmuştur. Tüm vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymasını rica ediyorum. Tüm vatandaşlarımızın yollarda gösterilen trafik kuralları, uyarıcı ve ikaz lambalarına, trafik işaretlerine mutlaka riayet etmeleri gerektiğini ifade ediyorum. Bu öncelikle can ve mal güvenliği açısından önemlidir. Tüm vatandaşlarımıza kurallara uyma çağrısında bulunuyorum.” ifadelerinde bulundu.
 
Toplantı gündemi; 8 maddeden oluşmaktadır.
1-Üçköpru köyü girişinde bulunan yaya alt geçidinin ışıklandırma ve yapım işlemleri tamamlanmış ve kullanıma açılması, D-655 Karayolu Beçi Kavşağına trafik güvenliği açısından, sinyalizasyon sisteminin yapılması ile ilgili Karayolları temsilcisince bilgilendirme yapılması, Kuzey Çevre yolunun resmi açılışı ile ilgili bilgilendirme.
2- 2013-2014 Eğitim öğretim yılının başlaması nedeni ile taşımalı sisteme bağılı Okul servis araçlarının sürücülerine trafik, araç ve yaya güvenliği ile ilgili verilecek olan eğitim seminerleri hakkında bilgilendirme,
3-Asar deresi üzerinde yapılmakta olan Kiremit ocağı köprüsü ile Küçüksu köprüsünün yapım çalışmaları ile ilgili son durum hakkında DSİ Müdürlüğünce bilgilendirme yapılması.
4-İlimiz sorumluluk alanında bulunan TEM otoyolu üzerinde meydana gelen trafik kazaları ile ilgili trafik güvenliği açısından alınması gereken tedbirler ve bir önceki toplantıda alınan kararlar ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında İl Emniyet Müdürlüğünce bilgilendirme yapılması.
5-İlimiz sorumluluk alanında bulunan TEM otoyolu üzerinde meydana gelen trafik kazalı ile ilgili trafik güvenliği açısından alınması gereken tedbirler ve bir önceki toplantıda alınan kararlar ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında Otoyol Kaynaşlı Bakım İşletme Şefliğince bilgilendirme yapılması
6-Emniyet Kemeri ile ilgili bilgilendirme yapılması
7-Kış tedbirleri ile ilgili alınacak önlemler hakkında Emniyet Müdürlüğünce bilgilendirme,
8-İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığının Trafik güvenliği eylem planı kapsamında yürütülen faaliyetler ile ilgili bilgilendirme faaliyetlerinin sunumu.

İlgili Başlıklar
Facebook Sayfamız
YAZARLAR
VİDEOLAR
SON YORUMLAR
RASTGELE FIKRA

Atmazdınız...

kimya dersinde öğretmen elindeki metal parayı gösterdi: -şimdi bu beşyüzlüğü asite batırıyorum. Ne dersiniz eriyecek mi? nur parmak kaldırıp cevapladı: -erimez öğretmenim -evet erimez neden erimez? -eriyecek olsa asite atmazdınız da ondan......
Yemek Tarifi

Ispanaklı Börek

ispanakli-borek

Kızılcık Reçeli

kizilcik-receli

Brezilya Salatası

brezilya-salatasi

SÜPER LİG PUAN DURUMU

Haber Arşivi Künye İletişim  |     |
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
Tüm hakları saklıdır
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
| Kullanim Kosullari | Gizlilik Politikasi