• Altın


  404,192
 • IMKB


  1574
 • Avro


  8,4112
 • Dolar


  6,9138
 • Akçakoca

Rezalet Yolu Ölüm Yolu Olmasın

Add to: Facebook

Del.icio.us

Stumbleupon

reddit

Digg

Y! MyWeb

Google

Akçakoca Melenağzı Arası Tehlike Saçıyor.

Akçakoca Melenağzı Arası Tehlike Saçıyor. Gün Geçmiyor ki yolda bir kaza meydana gelmesin veya yolu kullanmakta olan tırlar yolu kapatmasın veya birilerinin hayatını tehlikeye atmasınlar.

Yol herkesin bildiği gibi, köy yolu. Dar ve virajlı. Bu gün bir çok köy yolumuz o yoldan daha iyi durumda (Arabacı Köyü, Ortanca-Kirazlı istikamaeti v.b.). 

Lakin Yetkililer ısrarla bu sıkıntıyı görmezlikten geliyorlar. Özellikle Sakarya karasuya kurulan Gazi Metal Fabrikasından sonra, yol ağır tonajlı tırlar ile dolup taşıyor.

Yazın yolun daha işlek olması nedeniyle oluşacak kazalardan yetkililer sorumludur.

Karayolları yolun bakım çalışmaları için elinden geleni yapmakta lakin yol ağır tonaja uygun olmadığı için her gün yeni bir hendek, çukur veya uçuk oluşmakta.

Sahil yolu ne alemde kimsenin bir bilgisi yok. Adapazarı duble yolu melen köprüsüne kadar getirdi. Zonguldak istikametinden Akçakocaya kadar da bölünmüş yol. Akçakoca girişinde biten bölünmüş yol Edilli bölgesinden sonra bir çile halini almış bulunmakta. O da yetmiyor yağışlı havalarda yolun kapanması nedeni ile trafik Hemşin yolu, Aktaş, Arabacı Köyü üzerinden sağlanmakta.

Umarım yetkililerimize de bu yolu kullanmak nasip olur da insanların çektikleri çileyi görürler. Oturdukları yerden bu rezalet çözülez aksi taktirde.

Bazı firmalar nakliye masraflarını düşürecek diye, yolu kullananların can güvenliği kalmamıştır.

Buyurun yoldan bir kaç kaza fotorafları. 

 

İlgili Başlıklar
Facebook Sayfamız
YAZARLAR
VİDEOLAR
SON YORUMLAR
RASTGELE FIKRA

Akrobat Temel

Temel marangoz ama ne marangoz mesleğinin zirvesinde derken trabzona dünyanın en büyük sirki geliyor çadır direğini dikmek içinde usta bir marangoza ihtiyaç var arayıp soruşturuyorlar en iyi usta olarak temeli tavsiye ediyorlar temel sirke gelip ne iş yapılacağına bakıp takımlarını alıp geliyor...
Yemek Tarifi

Patatesli Tuzlu Kek

patatesli-tuzlu-kek

Mantarlı Makarna

mantarli-makarna

Elmalı Pirinç Çorbası

elmali-pirinc-corbasi

SÜPER LİG PUAN DURUMU

Haber Arşivi Künye İletişim  |     |
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
Tüm hakları saklıdır
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz
| Kullanim Kosullari | Gizlilik Politikasi